U.15-ös csapatunknak hétvégén fejeződött be a téli futsal bajnokság.
Sajnos sok beteg és sérült volt így csere nélkül kellett végig játszani a három meccset.
Először a Grund csapatával mérkőztünk. Remekül védekeztünk és jól kontráztunk így sikerült 4:1-re nyerni.
A következő meccs az UFC ellen volt. Akik ügyesen játszottak de sokáig nem tudták feltörni a védekezésünket, söt a vezetést is megszereztük,
Utána fokozatosan fáradtunk így 5:2-es vereség lett a vége.
Az utolsó mérkőzésen a Gloriett volt az ellenfél. Itt már nagyon fáradtak voltunk ez látszott is a mozgásunkon. Gyorsan öt gólos hátrányba kerültünk de innen még sikerült visszakapaszkodni de a második félidőben már nem birtuk a nyomást így 9:2es vereség lett a vége.
A gyerekek nagyott küzdöttek és remekül helyt álltak. Százhúsz percet játszottak csere nélkül.
Összességében 3 győzelem és 4 vereséggel zártuk a csoportot ami nagy javulás a tavalyihoz képest.

Őrmező SE – Grund FC (0:0) 4:1 GL: Toth 2, Szabó B 2
Őrmező Se – II. ker UFC (1:2) 2:5 GL: Szabó B 2
Őrmező SE – Gloriett (2:5) 2:9 GL: Toth , Lavner