ápr 2021

Futsal siker!

Futsal siker!!!!!
Őrmező Se – FTC. (3:0). 3:2
U.13-as csapatunk ismet nagy sikert ért el, miután megnyerte veretlenül az alapszakaszt és első lett a téli BLSZ futsal tornán most a felsőhaz első fordulója következett
Az ellenfél a Ferencváros volt aki még idáig gólt is alig kapott
Az első félidőben hamar vezetést szereztünk , és uraltuk a játékot. Az FTC támadott de nem volt bennük veszély amit mutat hogy egyszer lőttek kapura egy félidő alatt. Az 1.felidő végén 3:0ra vezettünk.
A 2.felidőben próbálták felgyorsítani a játékot de igazi veszélyt nem jelentettek. Aztán a semmiből egy nagy egyéni hibából gólt szereztek. Ez egy kicsit megfogott minket és egy szöglet variációt követően már csak egy gól volt az előny. Mi folyamatosan alakítottuk ki a nagy helyzeteinket de nem sikerült a 4.golt megszerezni.
Az eredmény már nem változott így legyőztük a Fradit!! Az eredmény csalóka mert 5-6gollal is nyerhettünk volna
U.11-es csapatunk is pályára lépett. Sajnos több meghatározó játékos nem tudott a vírus miatt részt venni így csere nélkül küzdöttèk végig a két meccset .